Z cyklu Oči
010

Josef Jíra (1929-2005)

Z cyklu Oči, 1973

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 41 x 51 cm | sign. J. Jíra 73 XII. | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč