Elementy v rastru s navzájem protikladným řazením
013

Jan Kubíček (1927-2013)

Elementy v rastru s navzájem protikladným řazením, 1974

akryl na plátně | 65 x 65 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1974

Revue Art 2/2016, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2016

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 290 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 350 000 - 450 000 Kč