Don Quichotte
014

Karel Souček (1915-1982)

Don Quichotte, 1975

olej na plátně | 70,5 x 90 cm | sign. K. Souček 75 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 62 000 Kč