Permutace 16 x 16, I.
015

Jan Kubíček (1927-2013)

Permutace 16 x 16, I., 1970 - 1976

serigrafie | 40 x 40 cm | sign. Jan Kubíček 1970/1976 | 18/30 | rámováno

VYDAVATEL
Edition Hoffmann, Frankfurt nad Mohanem, Německo, 1976

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč