The Beatles - Rozbité dětství
020

Jaroslav Vožniak (1933-2005)

The Beatles - Rozbité dětství, 1976

asambláž na desce | 71 x 100 cm | sign. Jaroslav Vožniak 1976, vzadu opatřeno štítkem z výstavy

LITERATURA
Jaroslav Vožniak na Ostravsku, nestránkováno, Galerie výtvarného umění, Ostrava, 1995; Jaroslav Vožniak, Pocta divnosti, str. 71, ČMVU, Praha, 1999

Jaroslav Vožniak na Ostravsku, Galerie výtvarného umění v Ostravě, 1995; Pocta divnosti, Státní galerie výtvarného umění, Cheb, 1999 – 2000; Pocta divnosti, ČMVU, Praha, 1999 – 2000

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 350 000 - 450 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč