Krajina se dvěma kříži
023

Jaroslav Róna (1957)

Krajina se dvěma kříži, 1980

písek, lak a olej na jutě, karton | 69,5 x 71 cm | sign. Róna 80 | rámováno

Jaroslav Róna, str. 11, Gallery, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 285 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 - 400 000 Kč