024

Jan Kotík (1916-2002)

Bez názvu, 1982

akryl na papíře a plátně | 56,8 x 35,8 cm | sign. J. Kotík | rámováno

Jan Kotík 1916 – 2002, str. 433, Národní galerie, Praha, 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 61 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč