Svody civilizace
025

Eva Švankmajerová (1940-2005)

Svody civilizace, 1984

olej na plátně | 70 x 70 cm | sign. E. Š. 1984 | rámováno

Eva Švankmajerová, Staroměstská radnice, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 95 000 Kč