Létání a padání
026

Miroslav Šnajdr (1938)

Létání a padání, 1988

olej na plátně | 110 x 80 cm | sign. vzadu M. Šnajdr 88, opatřeno štítkem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 57 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč