Slunce a Země
027

Ota Janeček (1919-1996)

Slunce a Země, 1989

olej na plátně | 130 x 97 cm | sign. vzadu Ota Janeček 1989, opatřeno popisem, č. soupisu díla 3682 | rámováno

Ota Janeček, Obrazy, Výstavní síň Mánes, Praha, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 177 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 200 000 - 250 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 197 000 Kč