Kája
029

Gabina Fárová (1963)

Kája, 1992

fotografie na plátně | 100,5 x 80 cm | sign. vzadu G. 92 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč