Červený muž
030

Jiří Načeradský (1939-2014)

Červený muž, 1991

kombinovaná technika na desce | 180 x 125 cm | sign. vzadu Načeradský 91 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 - 190 000 Kč