Reklama na nekonečno
035

Vladimír Merta (1957)

Reklama na nekonečno, 1995

olej na desce | 137 x 118 cm | rámováno

Vladimír Merta, Galerie Ve dvoře, Veselí nad Moravou, 1996

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč