Příchod
036

Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)

Příchod, 1996

olej na sololitu | 78,5 x 88,5 cm | sign. Bělocvětov 96 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč