Korpus
037

Jaroslav Eduard Dvořák (1946)

Korpus, 1996

olej na plátně | 160 x 125 cm | sign. J. E. Dvořák 96

Revue Art 4/2017, str. 46, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč