Úsměv bohyně
038

Richard Konvička (1957)

Úsměv bohyně, 1998

olej na plátně | 81 x 81 cm | sign. R. Konvička 98 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč