Paměti
039

Jiří Petrbok (1962)

Paměti, 1999

olej na sololitu | 119,5 x 33 cm | sign. vzadu Petrbok 1999 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 49 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč