Karneval
040

Vladimír Preclík (1929-2008)

Karneval, 1999

olej na plátně | 95,5 x 62 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 67 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč