042

Vladimír Kokolia (1956)

Bez názvu, 2000

olej na plátně | 80 x 100 cm | sign. vzadu Kokolia 2000 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 180 000 - 200 000 Kč