Adam a Eva
049

Jiří Anderle (1936)

Adam a Eva, 2006

akryl na plátně | 60 x 80 cm | sign. Anderle 57/06, vzadu opatřeno štítkem Milada and Jiří Anderle Fundation | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 140 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 - 190 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 210 000 Kč