Namlouvání
054

Václav Menčík (1926-2013)

Namlouvání, 2008

olej na plátně | 190 x 140 cm | sign. Va Men 08 | rámováno

Václav Menčík, Obrazy, str. 126, Profi Art Publishing, Praha, 2013; Revue Art 1/15, str. 54, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 130 000 - 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč