11 linií
055

Zděněk Sýkora (1920-2011)

11 linií, 2008

serigrafie | 70 x 70 cm | sign. Sýkora 2008 | 48/90 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 125 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 130 000 - 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 165 000 Kč