Venuše
056

Jiří Načeradský (1939-2014)

Venuše, 2008

olej na plátně | 84 x 119 cm | sign. Načeradský 2008 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 100 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč