Lolita
058

Adam Štech (1990)

Lolita, 2009

olej na plátně | 180 x 170 cm | sign. Štech 09

Vánoční výstava, Galerie Diamant, Praha, 2009

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 160 000 - 180 000 Kč