Černobílá struktura
060

Zdeněk Sýkora (1920-2011)

Černobílá struktura, 1967-2009

serigrafie | 220 x 38,5 cm | sign. Zd. Sýkora 1967/2009 | 42/80 | rámováno

Zdeněk Sýkora, Letná XL, 40. výročí největší struktury Zdeňka Sýkory, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2009; Zdeněk Sýkora 97, Grafické listy 1992 – 2011, nestránkováno, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2017

Zdeněk Sýkora, Letná XL, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2009; Zdeněk Sýkora 95, Grafické listy 1992 – 2011, Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl, 2015; Zdeněk Sýkora 97, Grafické listy 1992 – 2011, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2017

VYDAVATEL
Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 - 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč