Pol'udštěný Grygar II.
061

Jozef Jankovič (1937-2017)

Pol'udštěný Grygar II., 2010

kombinovaná technika na desce | 100 x 100 cm | sign. vzadu Jankovič 2010 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 180 000 - 200 000 Kč