062

Adriena Šimotová (1926-2014)

Bez názvu, 2010

pigment na papíře | 185 x 96 cm | sign. Adriena Šimotová 2010 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 490 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 500 000 - 650 000 Kč