Poutnice
063

Patrik Hábl (1975)

Poutnice, 2011

akryl na plátně | 60 x 80 cm | sign. vzadu Hábl | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč