Le tour Eiffel
067

František Matoušek (1967)

Le tour Eiffel, 2015

olej a akryl na vypárávané jeansovině | 200 x 120 cm | sign. vzadu František Matoušek 2015

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 90 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 90 000 Kč