Čtyři kluci
068

Lubomír Typlt (1975)

Čtyři kluci, 2016

tempera na papíře | 50 x 70 cm | sign. Typlt 2016 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 25 000 - 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč