Strýc Petr
070

Pavel Šmíd (1964)

Strýc Petr, 2018

olej na plátně | 125 x 90 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 52 000 Kč