Untitled Black
073

Josef Žáček (1951)

Untitled Black, 2018

olej na plátně | 170 x 110 cm | sign. vzadu Josef Žáček 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 - 300 000 Kč