Démonu žlutých krajina raději vyhnu se
077

Tadeáš Kotrba (1986)

Démonu žlutých krajina raději vyhnu se, 2019

olej na plátně | 155 x 200 cm | sign. vzadu T. Kotrba 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 110 000 - 130 000 Kč