078

Marek Nenutil (1978)

Bez názvu, 2019

olej na plátně | 180 x 150 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz 360

VYVOLÁVACÍ CENA: 46 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč