Poslední krok k tomu býti
080

Michal Rapant (1986)

Poslední krok k tomu býti, 2019

olej na plátně | 140 x 100 cm | sign. vzadu Michal Rapant 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 70 000 Kč