Snová krajina
002

Karel Valter (1909 - 2006)

Snová krajina, 1933

olej na plátně | 53 x 41,5 cm | sign. K. V. 33 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020