Svatební oznámení, 3 ks
005

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Svatební oznámení, 3 ks, 1985

koláž na reliéfní desce | 40 x 30 x 1,5 cm; 40 x 55 x 1,5 cm; 40 x 30 x 1,5 cm | sign. vzadu Jiří Kolář 85, opatřeno štítkem z výstavy a razítkem | rámováno

Sammlung k. h. Stockheim, Německo, 1998; Jiří Kolář, Galerie Moderna, Praha, 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 200 000 - 250 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020