Kohout
006

Ota Janeček (1919 - 1996)

Kohout, 1980

olej na plátně | 100 x 80 cm | sign. Ota Janeček 1980, č. soupisu díla 1844 | rámováno

Autorství potvrzeno rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 165 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 200 000 - 250 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 165 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020