Hnědo - bílá struktura
008

Zdeněk Sýkora (1920 - 2011)

Hnědo - bílá struktura, 1973

serigrafie | 51 x 51 cm | sign. Sýkora | E. A. | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 75, 154, Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL
Editions Gilles Gheerbrant, Montreal, Kanada

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 68 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020