Měsíc
009

Ferdinand Hložník (1921 - 2006)

Měsíc, 1965

tempera na papíře | 63 x 88 cm | sign. F. Hložník 65 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020