Detail Nr. 21
010

Zdeněk Sýkora (1920 - 2011)

Detail Nr. 21, 1986

serigrafie | 53 x 53 cm | sign. Sýkora 86 | A. T. | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 85, 155, Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL
Josef Albers Museum, Bottrop, Německo, 1986

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020