Korál
018

Daisy Mrázková (1923 - 2016)

Korál, 1997

olej a tempera na plátně | 125 x 95 cm | sign. DM 97 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 170 000 - 200 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020