Kompozice
021

Karel Malich (1924 - 2019)

Kompozice, 1965

lept | 66 x 51 cm | sign. K. Malich 65 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 35 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020