Kryptogram V.
022

Dalibor Chatrný (1925 - 2012)

Kryptogram V., 1969

perforovaný papír | 41,7 x 29 cm | sign. D. Chatrný 69 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020