Medový měsíc
024

Václav Kiml (1928 - 2001)

Medový měsíc, 1961

enkaustika na desce | 44 x 60 cm | sign. vzadu V. Kiml 1961

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 100 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020