Inverze
027

Rudolf Fila (1932 - 2015)

Inverze, 1997

olej na plátně | 50 x 50 cm | sign. vzadu Rudolf Fila 1997 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 69 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020