029

František Janula (1932)

Bez názvu, 2010

olej na plátně | 116 x 89 cm | sign. Janula 2010

František Janula, Hostinato Rigore, str. 116, Galerie Dorka, Domažlice, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 100 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020