Z cyklu Vítr
030

Jan Koblasa (1932 - 2017)

Z cyklu Vítr, 2002

olej na papíře | 61 x 125 cm | sign. JK 02 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020