Pocta divnosti
031

Jaroslav Vožniak (1933 - 2005)

Pocta divnosti, 1993

kombinovaná technika na desce | 65 x 95,5 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1993 | rámováno

Pocta divnosti, Státní galerie výtvarného umění, Cheb, 1999 – 2000; Private Tuesday, Nová síň, Prague Auctions, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 - 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 120 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020