Talíř
032

František Vízner (1936 - 2011)

Talíř, 1977

uhel na papíře | 70,2 x 52,7 cm | sign. František Vízner 1977 | rámováno

PROVENIENCE
Barry Friedmann Gallery, New York, USA

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020